PALDIES PAR PLUDMALES VOLEJBOLA SVĒTKIEM JŪRMALĀ!

Eiropas čempionāts pludmales volejbolā ir sekmīgi aizvadīts, un Latvijas Volejbola federācija pateicas visiem, kas palīdzēja svētku tapšanā Jūrmalā!

Desmit dienas pēc Eiropas čempionāta pludmales volejbolā Jūrmalā ir laiks ievilkt elpu, lai pateiktos visiem, ks palīdzēja. Svētki nevarēja tapt bez Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) ziņas, kura atzinīgi novērtēja Latvijas rīkotās iepriekšējās sacensības Jūrmalā zem EVK zīmes. Tāpat tie nebūtu iespējami bez konkurētspējīgu Latvijas sportistu dalības Eiropas un pasaules lielākajās sacensībās. To Latvijas dueti apliecināja arī šogad, Aleksandram Samoilovam un Jānim Šmēdiņam izcīnot sudraba medaļas. Paldies visiem, ne tikai Latvijas pludmales volejbolistiem, kuri demonstrēja skatītājiem visas savas prasmes, gādāja par negaidītiem iznākumiem un dāvāja neaizmirstamus brīžos smilšu laukumos! Paldies tiesnešiem, kuri profesionāli pildīja savus pienākumus, galvenās lomas atstājot spēlētājiem!

Vislielākais paldies un atzinība Jūrmalas pilsētai, kam bija pietiekami daudz drosmes, uzņēmības, prasmes un finanšu resursu, lai katru gadu spertu soli uz priekšu un no EVK satelītturnīra nonāktu līdz Eiropas čempionāta finālam, nākotnē mērķējot vēl augstāk.

Paldies visiem atbalstītājiem, kas palīdzēja naudā, graudā un padomā! Sacensību organizatori ir lielu pateicību parādā visiem, kas jel kādā ziņā sekmēja sacensību norisi, mazinot veicamo darbu apjomu un galvassāpes noslogotajiem sacensību rīkotājiem. Paldies brīvprātīgajiem, kas kopā ar organizatoriem pārvarēja visus šķēršļus, pagarinot darba dienu virs astoņām stundām un brīvprātīgi mazinot miegam paredzētās stundas!

Un visbeidzot paldies Jūrmalas unikālajām smiltīm un jūrai un paldies debesu spēkiem par labajiem laika apstākļiem, kuri kopā ar skatītājiem veidoja šo pasākumu neaizmirstamu visiem sacensību dalībniekiem un viesiem! Uz redzēšanos nākamgad!

www.facebook.com/Jurmalalv