NO FEDERĀCIJAS BIEDRU SKAITA IZSLĒGTA BIEDRĪBA “ES PAR VOLEJBOLU”

Trešdien Latvijas Volejbola federācijas valdes sēdē par būtiska kaitējuma nodarīšanu no biedru rindām izslēgta biedrība “Es par volejbolu”.

Trešdien, 6. septembrī, Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes sēdē viens no darba kārtības jautājumiem bija biedrības Es par volejbolu darbības izvērtēšana. Pamatojoties uz LVF statūtu 4.6.3. punktu, biedrība par būtiska kaitējuma nodarīšanu federācijai tika izslēgta no biedru rindām.

“Šāds lēmums lielā mērā saistīts ar 17. augusta pasākuma novērtējumu (šajā datumā viesnīcā Baltic Beach Hotel & Spa biedrība Es par volejbolu mēģināja sasaukt LVF biedru kopsapulci, kurai nebija kvoruma. - LVF Preses dienests),” lēmumu komentēja LVF prezidents Atis Sausnītis. “Pasākums tika organizēts laikā, kad visa Latvijas volejbola saime, ieskaitot organizatorus, atbalstītājus un līdzjutējus, Eiropas čempionāta laikā Jūrmalā bija nodarbināta ar to, lai pēc iespējas labāk tiktu aizvadītas šīs sacensības, kuras tika rīkotas ar Latvijas valdības un Jūrmalas pilsētas atbalstu un kas pludmales volejbolā šogad ir galvenās gan Latvijā, gan Eiropā. Biedrības rīkotais pasākums degradēja Latvijas volejbola sabiedrību starptautiskā mērogā. Turklāt šajā viesnīcā dzīvoja arī daudzi uz Eiropas čempionātu atbraukušie ārvalstu pārstāvji, kuri par kopsapulci bija neizpratnē. Negācijas izskanēja arī no volejbola atbalstītājiem un sponsoriem. Tāpēc valdes sēdē tika lemts par biedrības Es par volejbolu izslēgšanu no LVF biedru rindām, un valde nobalsoja par biedrības izslēgšanu.”