NOSKAIDROTI LATVIJAS JUNIORU IZLAŠU PRETINIEKI

Notikusi 2018.gada Eiropas čempionāta izloze jauniešiem četrās vecuma grupās – U-20 un U-18 grupā vīriešiem un U-19 un U-17 grupā sievietēm.

Borisa Kolčina un Ģirta Mārtiņsona U-20 junioru izlasei 2. kārtā Melnkalnē no 26. līdz 29. aprīlim bez mājiniekiem būs jātiekas ar Franciju un Slovēniju. Lai kvalificētos finālturnīram, kas no 14. līdz 22. jūlijam notiks Nīderlandē un Beļģijā, grupā jāuzvar. Otro vietu ieguvēji 3. kārtā divās grupās noskaidros vēl divas finālturnīra dalībnieces.

U-18 vīriešu izlase, kuru trenēs Guntis Atars un Oskars Aizporietis, janvāra pirmajā nedēļā Grieķijā tiksies ar mājiniekiem, spāņiem un portugāļiem. Finālturnīrā, kas no 7. līdz 15. aprīlim notiks Slovākijā un Čehijā, iekļūs grupu uzvarētāji un trīs labākie otro vietu ieguvēji 7 grupās.

Sievietēm Pāvela Seļivanova un Andreja Odinokova vadītā U-19 izlase no 26. līdz 29. aprīlim Vācijā bez mājiniecēm tiksies arī ar Polijas un Portugāles izlasēm. Lai nokļūtu uz finālturnīru, kas no 1. līdz 9. septembrim notiks Albānijā, grupā jāuzvar. Visas otrās vietas ieguvējas 7 grupās un labākā 3. vietas īpašniece 3. kārtā divās grupās noskaidros vēl četru ceļazīmju īpašniekus.

U-17 izlasei, kurā galvenais treneris ir Odinokovs, bet viņam palīdz Seļivanovs, janvāra sākumā jātiekas ar Grieķiju un Ukrainu. Ukrainā, lai kvalificētos finālturnīram, jāuzvar vai jāiekļūst trīs labāko komandu skaitā otro vietu konkurencē 8 grupās. Finālturnīrs no 13. līdz 21. aprīlim notiks Bulgārijā.

Vairāk informācijas:   U17 meitenes   |   U18 zēni   |   U19 meitenes   |   U20 zēni