BALTIJAS LĪGĀ VĪRIEŠIEM LATVIJAS KLUBIEM ZAUDĒJUMI, ŠTĀLAM – UZVARA

Baltijas līgas spēlēs vīriešiem sestdien zaudējumus viesos cieta Jelgavas un Rīgas klubi, bet uzvara tika Austra Štāla trenētajai Selver Tallinn

Sestdien laukumā devās divi no pieciem Latvijas klubiem Baltijas līgā. Abi spēlēja viesos, un abi Igaunijā pretiniekiem piekāpās četros setos.

Iespēju apdzīt turnīra tabulā Jēkabpils lūšus un kļūt par labāko Latvijas komandu līgā neizmantoja Biolars/Jelgava, kas izbraukumā ar 1:3 (20, -23, -12, -20) piekāpās BIGBANK Tartu. Kārlis Pauls Levinskis ar 15 gūtajiem punktiem bija rezultatīvākais jelgavnieku rindās.

Rakverē vietējam klubam zaudēja arī RTU/Robežsardze, atzīstot mājinieku pārākumu ar 1:3 (-21, 24, -20, -23). 19 punktus rīdziniekiem guva līgas labākais Latvijas klubu spēlētājs Gatis Garklāvs, 12 punkti Antonam Nazarovam, 11 – Mārim Lancmanim.

Austra Štāla trenētā Selver Tallinn savā laukumā ar 3:1 (19, 26, -20, 21) apspēlēja Raseiniai.

Svētdien sešas spēles Baltijas līgā, kurās piedalīsies arī trīs Latvijas klubi. Jelgavas un Rīgas klubi Igaunijā samainīsies ar pretiniekiem. Biolars/Jelgava pulksten 17:00 tiksies ar Rakvere VK, bet pulksten 19:00 RTU/Robežsardze samēros spēkus ar BIGBANK Tartu. Savukārt līgas debitante OC Limbaži/MSĢ Limbažu 3. vidusskolā pulksten 16:00 tiksies ar līgas līderi Saaremaa VK.

 

Vairāk par Baltijas līgu lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/viriesi/baltijas-liga