BALTIJAS LĪGĀ VĪRIEŠIEM NEVEIKSMĪGA NEDĒĻAS NOGALE

Baltijas līgas spēlēs vīriešiem arī svētdien tikai zaudējumi Latvijas komandām – viesos Jelgavas un Rīgas klubiem, savā laukumā – limbažniekiem.

Uz Igauniju aizbraukušie Latvijas klubi šodien apmainījās ar pretiniekiem, taču panākumus tas nedeva. Skaitot mazos punktus, nedaudz labāk klājās valsts čempioniem RTU/Robežsardzei. Rīdzinieki vadībā pabija visos trijos setos, taču seta galotnē nemainīgi labāki izrādījās agresīvi servējošie BIGBANK Tartu volejbolisti – 3:0 (22, 18, 22). Rezultatīvākie rīdziniekiem bija Gatis Garklāvs un Aleksandrs Avdejevs, kuri guva pa 12 punktiem. Mājinieku līderi spēja vairāk – Brūks Sedors guva 17, bet Kērtiss Stoktons - 16 punktus.

Neveiksmi trijos setos piedzīvoja arī Biolars/Jelgava, kas viesos ar 0:3 (-18, -22, -17) zaudēja Rakvere VK. Rezultatīvākais jelgavnieku rindās jau ierasti bija Kārlis Pauls Levinskis ar 12 punktiem.

Tikmēr Limbažos grūts eksāmens bija līgas debitantiem OC Limbaži/MSĢ, kas tikās ar citiem debitantiem – Saaremaa VK, kas amatu apvienošanas kārtībā šobrīd bez zaudējumiem ieņem līderpozīcijas līgā. Limbažnieki cīnījās par katru punktu, taču spēku samēri bija pārāk nevienlīdzīgi, un sāremieši no Latvijas mājās atgriezās ar uzvaru trijos setos – 3:0 (13, 15, 19). Viesi nevienam no latviešiem neļāva savākt vairāk par 4 punktiem, rezultatīvākajiem mājinieku rindās esot Kristapam Šmitam un Kristapam Platačam.

Vēl Avo Kēla vadītā Parnu VK ar 3:0 (13, 26, 12) apspēlēja TTU. Šajā cīņā Tomam Švanam 4 punkti. Panākums savā laukumā tika arī Austra Štāla trenētajam Selver Tallinn, kas ar 3:0 (18, 20, 22) apspēlēja EMI SM Dubysa no Lietuvas. Visbeidzot Mārtiņa Jansona pārstāvētā Jarvamaa ar 0:3 (-20, -22, -24) piekāpās citai Lietuvas komandai Raseiniai.

8. novembrī selverieši uzņems līgas līdervienību Saaremaa VK, divas dienas vēlāk Jarvamaa centīsies sarūgtināt viesus no TTU, bet nākamajā nedēļas nogalē pie teikšanas tiks arī visi pieci Latvijas klubi.

 

Vairāk par Baltijas līgu lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/viriesi/baltijas-liga