VK “JELGAVA” DAUGAVPILĪ PĀRSPĒJ MĀJINIECES

Baltijas līgā volejbolā sievietēm VK “Jelgava” viesos ar 3:1 pārspēja VK “miLATss” volejbolistes, bet RSU/MVS viesos tāpat četros setos piekāpās “Jonavos Achema-KKSC” vienībai.

Daugavpilī spēkus samēroja divas no trijām Latvijas komandām Baltijas līgām. VK “miLATss” nespēja izmantot sava laukuma priekšrocības, piekāpjoties Jelgavas volejbolistēm ar 1:3 (-25, 19, -22, -19). Ierasti rezultatīva mājinieču rindās ar 24 punktiem bija Elza Smilškalne, bet Kristīne Teivāne pievienoja 16 punktus. VK “Jelgava” uzvaras kaldināšanā 24 punktus savāca Līva Sola, 20 – Linda Liniņa un 13 – Simona Rozīte. Šī uzvara palīdzēja jelgavniecēm apsteigt Daugavpils volejbolistes arī turnīra tabulā.

Viesos kārtējo spēli aizvadīja Latvijas čempiones RSU/MVS, kas divu turnīra tabulas vidusdaļas komandu cīņā izbraukumā ar 1:3 (-16, -13, 21, -20) piekāpās “Jonavos Achema-KKSC”. Līdz ar to Lietuvas komanda turnīra tabulā apsteidza Ingunas Minusas vadīto komandu. Rezultatīvākā studentēm ar 18 punktiem bija Alise Pastare, bet mājinieču rindās 26 punkti Ukrainas “leģionāres” Valērijas Soboļas kontā..

Nākamās spēles, kas noslēgs 1. riņķa sacensības, Latvijas komandām jau rīt, 3. decembrī.

Vairāk par Baltijas līgu sievietēm lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/sievietes/BaltijasLiga