LATVIJAS DUETIEM KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā joprojām augstāko vietu no Latvijas pludmales volejbolistiem ieņem Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, bet uz augšu pakāpušies arī visi citi Eiropas tūres „Masters” posma dalībnieki.

Par spīti tikai devītajai vietai Pelhržimovas „Masters” turnīrā par četrām vietām uz augšu pacēlās un tagad 11. vietu ieņem Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Pēc otras sekmīgi aizvadītas sacensību nedēļas vēl augstāk rangā (no 65. uz 52. vietu) uzkāpuši Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs. Arī trešais Latvijas duets Pelhržimovā Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs par spīti neiekļūšanai pamatturnīrā Čehijā 73. pozīciju pirms nedēļas nomainīja ar dalītu 61. vietu šonedēļ.

Vadībā vēl vairāk nostiprinājās Čehijas turnīra finālisti poļi Pjotrs Kantors un Bartošs Lošjaks (5058 p.), bet viņu tuvākie sekotāji atpūtās – Krasiļņikovs/Ļamins (Krievija, 4520 p.), Evandru/Andre (Brazīlija, 4222 p.) un Nikolai/Lupo (Itālija, 4060 p.).

Tāpat iekļūšana finālā krietni paaugstinājusi arī spēcīgākā Latvijas sieviešu dueta Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka akcijas pasaules rangā. Iepriekšējās nedēļas 37. vieta nomainīta uz 30. vietu, pavairojot pasaules ranga punktu skaitu par 360 punktiem. Par vienu vietu uz leju noslīdēja Alise Lece un Marta Ozoliņa, tagad ieņemot 122. vietu.

Vadošo pludmales volejbolistu topā izmaiņas nav notikušas. Pirmais joprojām Brazīlijas duets Larisa/Talita (5648 p.), Zūde/Laborere (Vācija, 4636 p.) un Agata/Duda (Brazīlija, 4060 p.).

Vairāk par rangiem lasiet šeit:

http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/WRanking_M.asp

http://www.fivb.org/EN/BeachVolleyball/WRanking_W.asp