CETURTDIEN PIRMAIS "TIO VOLEJS" POSMS

Ceturtdien, 18.jūlijā, Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros, notiks šīs vasaras pirmais "TIO volejs" posms jauniešiem. Šogad vasaras spēles tiek organizētas jau astoto gadu. Šo tradīciju Latvijas Volejbola federācija iedibināja sadarbībā ar AS "Rīgas Piena kombināts", bet šobrīd to turpina realizēt kopā ar "Food Union". Vasaras spēles notiek arī ar Kuldīgas, Gulbenes un Rīgas pašvaldību atbalstu.

Vasaras spēlēs var piedalīties gan sporta skolu/klubu audzēkņi, gan vispārizglītojošo skolu audzēkņi, gan volejbola aktīvisti vecumā līdz 17 gadiem. Jaunākajā grupā uz laukuma spēlē 3 pret 3, bet pārējās grupās 4 pret 4. Informācija par dalībniekiem nolikuma 4.punkts (nolikums)

Šogad, tāpat kā citus gadus, notiek divi kvalifikācijas posmi Gulbenes pusē un divi kvalifikācijas posmi Kuldīgā, no kuriem labākie tiksies 23.augustā, finālsacensībās Rīgā, Daugavas stadionā. Informācija par vērtēšanas sistēmu nolikuma 6.punkts (nolikums)

Pagājušajā vasarā abos atlases posmos piedalījās vairāk kā 160 komandas, bet finālposmā tikās 108 komandas zēniem un meitenēm.

Informācija par dalības maksu un dalībnieku pieteikumu termiņiem nolikuma 8. un 9.punkts (nolikums)

dalībnieka pieteikums

 

FINĀLS - 23.08. Rīga, Daugavas stadions (Augšiela 1)

Ieskatam foto galerija no 2012.gada fināla šeit

Seko informācijai facebook, draugiem.lv un twitter!