LVF PREZIDENTS - ATIS SAUSNĪTIS

Šodien paralēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notika arī Latvijas Volejbola federācijas biedru kopsapulce, kurā tika ievēlēts jauns volejbola federācijas prezidents un tās valde.

Uz prezidenta amatu kandidēja četri kandidāti – līdzšinējais LVF prezidents Almers Ludviks, uzņēmējs un jau LVF prezidenta amatā kādreiz bijušais Atis Sausnītis, uzņēmējs Ainārs Vanags un Olimpiskais čempions Pāvels Seļivanovs. Pirms balsojuma savas kandidatūras noņēma Almers Ludviks un Pāvels Seļivanovs. Par Ati Sausnīti nobalsoja 47 no 67 LVF biedriem.

Tika veiktas izmaiņas LVF statūtos un LVF valdē turpmāk būs 9 valdes locekļi un prezidents. Jaunā LVF valde: Atis Sausnītis, Mareks Segliņš, Almers Ludviks, Māris Pēkalis, Rolands Keršulis, Vadims Jerošenko, Andris Rāviņš, Elmārs Rudovičs, Andris Blaka, Māris Orups.

LVF kopsapulcē piedalījās arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, kā arī visus dalībniekus svinīgi uzrunāja Eiropas Volejbola konfederācijas viceprezidente Sinem Mavili (Turcija), izsakot arī pateicību par labo Latvijas Volejbola federācijas sadarbību ar Eiropas Volejbola konfederāciju.