NOSLĒGUŠĀS VIDZEMES REĢIONA 1.KVALIFIKĀCIJAS KĀRTAS SPĒLES

Šodien aizvadītas visas Latvijas Olimpiādes pirmās kvalifikācijas kārtas spēles vīriešu komandām, kur Vidzemes reģionā uzvaru guva Rīgas komanda, bet otrajā vietā Cēsu novada komanda, līdz ar to zināmi visi otrās kvalifikācijas kārtas pāri, kas sacentīsies 5.-6.maijā (spēles notiks 1.vietu ieguvušo komandu laukumos):

Kurzemes r.1.vieta:Talsu novads - Zemgales r.2.vieta:Jelgavas novads

Zemgales r.1.vieta:Mārupes novads - Kurzemes r.2.vieta:Kuldīgas novads

Vidzemes r.1.vieta:Rīga - Latgales r.2.vieta:Aizkraukles novads

Latgales r.1.vieta:Daugavpils -  Vidzemes r. 2.vieta:Cēsu novads

rezultāti/kalendārs

Vīriešu komandām kvalifikācijas pirmajā kārtā 18 komandas bija sadalītas četrās grupās - divās 5 komandas, bet divās četras komandas.

Komandas katrā grupā izspēlēja apļa turnīru (katra ar katru) un divas labākās komandas no katras grupas kvalificējās nākamai kārtai, kas notiks 5.-6.maijā.

No kvalifikācijas 2.kārtas finālsacensībām kvalificēsies pāra uzvarētāja komanda.

 

 

Sieviešu komandām kvalifikācijas pirmajā kārtā piedalījās 11 komandas, kur tās bija sadalītas 2 grupās.

Vienā grupā 6, bet otrā 5 komandas. Katrā grupā izspēlēja apļa turnīru, kur no katras grupas trīs labākās komandas iekļuva nākamajā kvalifikācijas kārtā:

no A grupas: Babītes novads, Valmiera, Gulbenes novads

no B grupas: Jelgava, Daugavpils, Kuldīgas novads

rezultāti

tabulas

Otrajā kvalifikācijas kārtā spēles notiks sabraukumā vienā vietā un Latvijas III Olimpiādes finālsacensībās kvalificēsies četras komandas, kuras būs ieguvušas visvairāk punktus.

Latvijas Olimpiādes finālsacensības norisināsies š.g. 6.-8.jūlijā Liepājā. Pludmales volejbola sacensības risināsies Liepājas pludmalē, bet klasiskā volejbola sacensības notiks Liepājas Olimpiskajā centrā (Brīvības iela 39, Liepāja).

nolikums

Latvijas Olimpiādes mājas lapa