GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA SEZONU IESĀK AR TREŠO VIETU

Pludmales volejbola sezonu EEVZA 1. posmā ar trešo vietu Ukrainas pilsētā Koropovā uzsākusi Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

Latvijas duets Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kam tā bija debija šīs sezonas sacensībās, gan ieguva pēc iespējas vairāk pieredzes, aizvadot maksimālo spēļu skaitu, gan izcīnīja trešo vietu.

Pēc diviem panākumiem vakar latvietes viegli iekļuva turnīra pusfinālā, šodien pieveicot divus Ukrainas duetus. Ar 2:0 (18, 9) tika pievarēta Katerina Kovaļenko un Ksenija Mazura un ar 2:0 (14, 5) – Katerina Daševska un Viktorija Ļisicija.

Pusfinālā bija iekļuvušas visas četras turnīra galvenās favorītes, un Latvijas duetam pretī stājās viens no Lietuvas pāriem – turnīrā ar 2. numuru izsētā Ieva Dumbauskaite un Monika Povilaitīte. Pēc uzvaras pirmajā setā Graudiņai un Kravčenokai nācās piekāpties nākamajām uzvarētājām ar 1:2 (20, -18, -10) un gatavoties cīņai par trešo vietu ar mājiniecēm – Innu un Irinu Mahno, kuras pusfinālā ar 0:2 (-17, -18) zaudēja citam Lietuvas pārim Urte Andrjukaitīte/Irina Zobņina (3.).

Pēdējo spēli turnīrā Latvijas duetam izdevās uzvarēt, pārspējot turnīrā ar 1. numuru izliktās ukrainietes ar 2:0 (17, 22). Savukārt divu Lietuvas pāru cīņā finālā pārāka izrādījās Dumbauskaite un Povilaitīte, kas ar 2:0 (18, 22) apspēlēja Andrjukaitīti un Zobņinu.

Vairāk par EEVZA pirmo posmu šeit.