ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS MASKAVĀ CĪNĪSIES PAR 3. VIETU

Ar uzvaru pār olimpiskajiem čempioniem brazīliešiem Alisonu Seruti un Brunu Oskaru Šmidtu Latvijas duets Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs iekļuva pusfinālā, kur piekāpās mājiniekiem Vjačeslavam Krasiļņikovam un Ņikitam Ļaminam, nodrošinot rīt cīņu par trešo vietu turnīrā.

Pasaules tūres triju zvaigžņu posmā Maskavā šodien ar 1. numuru turnīrā izliktos latviešus gaidīja grūts uzdevums – cīņa ceturtdaļfinālā ar olimpiskajiem čempioniem  Alisonu Seruti un Brunu Oskaru Šmidtu, kuri savu klasi apliecināja 1. setā, uzvarot ar Alisona bloku, Brunu darbību aizsardzībā un četriem pēc kārtas gūtiem punktiem, panākot 19:15 savā labā un setu uzvarot ar 21:18. 2. setā jau noteicēji laukumā bija Šmēdiņš un Samoilovs. Tomēr pašās seta beigās brazīlieši, kuri Maskavā bija izsēti ar 3. numuru, panāca 20:20. Alisona kļūme serves uzņemšanā deva latviešiem trešo setu – 22:20. Tajā līdz 10:10 noritēja cīņa punkts punktā, taču pēc tam pārāk bieži kļūdījās par Mamutu iesauktais Alisons, simboliski pēdējo punktu latviešiem uzdāvinādams ar servi pāri laukumam – 2:1 (18:21, 22:20, 15:12) Šmēdiņa un Samoilova labā.

Pusfināls pret mājiniekiem Vjačeslavu Krasiļņikovu un Ņikitu Ļaminu (8.) Jānim un Aleksandram neizdevās, nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:2 (-14, -17) un gaidīt savus pretiniekus cīņā par trešo vietu. Tas noskaidrosies otrā pusfinālā šovakar vēlu vakarā. Tajā mājinieki Oļegs Stojanovskis un Artjoms Jarzutkins (15.) tiksies ar turnīra 4. numuru – amerikāņiem Filu Dalhauseru un Niku Lusenu.

Spēle par 3. vietu Samoilovam un Šmēdiņam rīt ieplānota Latvijas laika pulksten 16:30.

Vairāk par turnīru varat uzzināt šeit.