ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS IEKĻŪST POREČAS TURNĪRA PLAY-OFF 2. KĀRTĀ

Izcīnījuši trīs uzvaras četros mačos, pasaules ranga līderi Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs iekļuvuši Porečas Major sērijas turnīra izslēgšanas spēļu 2. kārtā, kur tiksies ar itāliešiem Paolo Nikolai un Danieli Lupo.

Horvātijas piejūras pilsētiņā Porečā apakšgrupā Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš bija izlikti ar 2. numuru. Viņi vispirms sagrāva mājiniekus Marinu Jerčiču un Krešimiru Karaulu (31. numurs Porečā) ar 2:0 (8, 9), tad trešo reizi pēdējos trijos savstarpējos mačos piekāpās austriešiem Klemensam Dopleram un Aleksandram Horstam (18.) – 1:2 (-15, 16, -13) un cīņā par 2. vietu grupā ar 2:0 (19, 17) apspēlēja šā gada Eiropas U-22 čempionus Oļegu Stojanovski un Artjomu Jarzutkinu (15.).

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pretī nāca Vācijas duets Lorencs Šūmans/Jūliuss Tole (26.), kuri iepriekšējā nedēļā CEV Masters sērijas turnīrā Bādenē (Austrija) ceturtdaļfinālā bija izbeiguši latviešu ceļu pretī augstākām vietām. Šoreiz izdevās pārliecinoši atriebt nedēļu vecos notikumus, uzvarot vāciešus ar 2:0 (15, 12).

Arī 2. play-off kārtā Jānim un Aleksandram sestdien pretī stāsies neērti pretinieki – turnīrā ar 12. numuru izsētie itālieši Paolo Nikolai un Daniele Lupo. Līdzšinējās astoņās savstarpējās spēlēs sešreiz pārāki bijuši itālieši...

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.