PĻAVIŅŠ/REGŽA IEKĻŪST PAMATTURNĪRĀ GŠTĀDĀ

Gštādas (Šveice) Major sērijas pamatturnīrā šodien iekļuva Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kas kvalifikācijas 2. kārtā ar 2:0 (21:17, 21:12) sagrāva norvēģus Danielu Bergurudu un Matiasu Berntsenu. Rīt pamatsacensībās Latviju pārstāvēs arī pasaules ranga līderi Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs.

Gštādas Major vai 5* sērijas turnīra kvalifikāciju ar piekto numuru izsētie Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža uzsāka no 2. kārtas, kurā viegli ar 2:0 (17, 12) pievarēja norvēģu pludmales volejbolistus Danielu Bergurudu un Matiasu  Berntsenu.

Rīt latvieši cīnīsies sacensību pamatturnīrā. Tur viņi izsēti ar 23. numuru, un viņu pretinieki G grupā būs krievi Ņikita Ļamins/Vjačeslavs Krasiļņikovs (7.), poļi Pjotrs Kantors/Bartošs Lošjaks (10.) un beļģi Toms van Valle/Drīss Koikelkorens (26.).

E grupā kopā ar jaunajiem talantiem cīnīsies turnīrā ar 5. numuru izliktie Aleksandrs Samoilovs ar Jāni Šmēdiņu. Viņi spēlēs ar šā gada Eiropas U-22 čempionāta finālistiem – krieviem Oļegu Stojanovski un Artjomu Jarzutkinu (12.), norvēģiem Andersu Molu un Kristianu Serumu (21.) -, kā arī itāliešiem Adrianu Karambulu un Aleksu Ranjeri (28.).

Latvijas sieviešu dueti šajā posmā nepiedalās.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.