GŠTĀDĀ UZVARA UN ZAUDĒJUMS

Gštādas (Šveice) Major sērijas pamatturnīru šodien ar uzvaru uzsākuši Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, bet neveiksme pirmajā mačā Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regžam.

Gštādas Major sērijas pamatturnīra pirmajā spēlē Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš (izlikti sacensībās ar 5. numuru) pēc saspringta pirmā seta, kurā nācās atspēlēties no 2:7, viegli uzvarēja otrajā setā un visā spēlē itāliešus Adrianu Karambulu un Aleksu Ranjeri (28.) - 2:0 (19, 9). Rīt latviešiem talantu diena – vispirms jāspēlē ar Eiropas U-22 vicečempioniem norvēģiem Andersu Molu un Kristianu Serumu (21.), bet pēc tam ar  Eiropas U-22 turnīra uzvarētājiem krieviem Oļegu Stojanovski un Artjomu Jarzutkinu (12.). Eiropas U-22 meistarsacīkšu fināla atkārtojumā šodien norvēģi revanšējās Krievijas duetam ar 2:0 (12, 17).

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri Gštādā izsēti ar 23. numuru, šodienas mačā nespēja pretoties poļu Pjotra Kantora un Bartoša Lošjaka (10.) pārākumam, zaudējot ar 0:2 (-15, -13). Cerības uz panākumu jāatliek uz rītdienu, kad jātiekas vispirms ar Krievijas duetu Ņikita Ļamins/Vjačeslavs Krasiļņikovs (7.), bet pēc tam – ar beļģiem Tomu van Valli un Drīsu Koikelkorenu (26.). Savstarpējā mačā šodien ar 2:0 (19, 19) pārāks bija van Valle un Koikelkorens.

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.