GRAUDIŅA UN KRAVČENOKA IEKĻŪST LAHOLMAS PAMATTURNĪRĀ

Laholmas (Zviedrija) CEV satelītturnīra kvalifikāciju pārvarējusi Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, bet zaudējumu piedzīvoja Alise Lece un Marta Ozoliņa.

Paralēli pasaules tūres Major sērijas turnīram Šveices pilsētiņā Gštādā notiek Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) rīkotais satelītturnīrs Laholmas pilsētiņā Zviedrijā. Tajā piedalās tikai sievietes, un kvalifikācijas kārtu ir pārvarējusi Anastasija Kravčenoka ar Tīnu Graudiņu.

Graudiņa ar Kravčenoku kvalifikācijā bija izliktas ar 3. numuru un attaisnoja favorīšu lomu cīņā pret grieķietēm Panajotu Karaguni un Konstantīnu Copulu (14.), uzvarot ar 2:0 (17, 16) un iekļūstot pamatturnīrā.

Ne tik labi veicās Latvijas otrajam spēcīgākajam duetam Alisei Lecei un Martai Ozoliņai (7.), kuras zaudēja zemākizsētajām francūzietēm Lezanai Plasetai un Alinai Šamro (10.) ar 0:2 (-15, -16).

Pulksten 9:30 pēc Latvijas laika latvietes, kuras pamatturnīrā izliktas ar 8. numuru, tiksies ar Krievijas duetu Aleksandra Moisejeva/Jekaterina Sirceva (9.).

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.