CETURTDAĻFINĀLĀ ABI LATVIJAS DUETI

Pasaules U-21 čempionāta ceturtdaļfinālā pludmales volejbolā šodien iekļuva abi Latvijas pāri – Mihails Samoilovs ar Kristapu Šmitu un Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku.

Pasaules U-21 čempionāta ceturtdaļfinālā Ķīnas pilsētā Ņaņdzinā iekļuvis Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits. Astotdaļfinālā viņi ar 2:1 (-12, 11, 9) apspēlēja turnīrā ar 20. numuru izliktos Irānas pludmales volejbolistus Alirezu Aghajanighasabu un Javadu Firouzpourbandpei. Rīt ceturtdaļfinālā ar 19. numuru izsētie latvieši Ņaņdzinā vēlreiz tiksies ar spāņiem Oskaru Himenesu Gutjerresu un Alehandro Uertu Pastoru (30.), kurus līdzšinējās divās spēlēs ir uzvarējuši. Astotdaļfinālā Uerta un Himeness aiz borta atstāja vairākkārtējos dažādu Eiropas un pasaules jauniešu sacensību medaļniekus šveiciešus Florianu Brēeru un Īvu Hauseneru – 2:0 (19, 19).

Sieviešu turnīrā ar 10. numuru izsētā Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku neatstāja nekādas cerības uz panākumu mājiniecēm Šutinai Cao un Dziņdziņai Zenai, uzvarot viņas ar 2:0 (11, 13). Ceturtdaļfinālā latvietes gaida neiespējamā misija – brazīlietes Eduarda Duda Lisboa un Ana Patrisia Silva, kuras Ķīnā izliktas ar 2. numuru aiz mājiniecēm. Duda kopā ar dažādām partnerēm ir vairākkārtēja pasaules čempionātu uzvarētāja, tai skaitā arī pagājušā gada pasaules U-21 čempione kopā ar Silvu un pagājušā gada pasaules U-19 čempionāta uzvarētāja pārī ar Viktoriju Lopesu. Pagājušogad pasaules U-19 čempionātā Larnakā (Kipra) Graudiņa pārī ar Paulu Ņečiporuku zaudēja brazīlietēm ar 0:2 (-13, -18).

Vairāk par sacensībām lasiet šeit.